různí autoři - Soubor 4 prací

Olejomalby a kombinované techniky, různí autoři, rámovány.

Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny.

různí autoři
16553. Soubor 4 prací
Dražba ukončena:28.02.2018 19:02:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč