Různé techniky. Od 26x38 cm po 53x56 cm. 4x signováno.
Pozn.: Pochází z majetku Škoda Investment a.s.
4x litografe, 1x ofset. Od 26x38 cm po 53x56 cm. 4x signováno. Rámy, sklo. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.