různí autoři

39783. Soubor 5-ti prací

popis: 4x litografe, 1x ofset. Od 26x38 cm po 53x56 cm. 4x signováno. Rámy, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

pozn.: Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

dražba ukončena: 29.01.2020 19:34:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 800 Kč