různí autoři - Soubor 6 návrhů na knižní obálky

od 28x22 cm do 36x26 cm, některé signovány Všetečka, některé monogramovány AP, volné listy.

Pozn.: Papír mírně poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Aloise Pitrmanna.

různí autoři
14008. Soubor 6 návrhů na knižní obálky
Dražba ukončena:15.11.2017 19:13:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč