různí autoři - Soubor 6 prací

Olej Rámováno.

Olejomalby, od 22x28 do 48x64 cm. Signovány různí autoři. Rámováno.

Pozn.: Rám i malby mírně poškozeny.

různí autoři
304635. Soubor 6 prací
Dražba ukončena:01.05.2020 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 27.04.2020 0:58:35 2467