různí autoři - Soubor 7-mi prací - Příroda, krajina

Akvarel, křídy, tempera, od 29x20 cm do 46x65 cm. 4x rám, pasparta, sklo. 1x rám, sklo. 2x volný list.

Pozn.: 4x rám mírně poškozen.

různí autoři
301387. Soubor 7-mi prací - Příroda, krajina
Dražba ukončena:11.10.2019 20:12:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 11.10.2019 20:07:51 74