různí autoři - Soubor 9 grafik

Různé techniky, velikosti od 7x5 cm do 31x24 cm.Všechny rámovány, 8x zaskleno.

Pozn.: Rámy i listy mírně poškozeny.

různí autoři
304272. Soubor 9 grafik
Dražba ukončena:02.04.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč