S.G. Maran - Karlův most

Olej na plátně, 59x66 cm, signováno vpravo dole Maran, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

13477. Karlův most
Dražba ukončena:25.10.2017 19:19:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč