Suchá jehla, 17x12 cm. 36/100. Signováno vpravo dole tužkou Dalí. Rám, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen. Přiložen certifikát k dílu.
o autorovi: 1904 - 1989 Španělský malíř a sochař.