Salvador Dalí - Les Songes Drolatiques de Pantagruel VI

Litografie na japonském papíře, 75x53 cm. Signováno vpravo dole tužkou Dali, číslováno tužkou 29/50. Volný list.

Pozn.: Dílo pochází ze souboru Les Songes Drolatiques de Pantagruel vydaného roku 1973.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
31916. Les Songes Drolatiques de Pantagruel VI
Dražba ukončena:16.05.2019 20:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč