Salvador Dalí - Lev a lvice

Litografie, 55x41 cm. 36/195. Signováno vpravo dole tužkou Dalí. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
37444. Lev a lvice
Dražba ukončena:14.11.2019 20:21:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč