Sanchez

305740. Přímořské letovisko

popis: Olej na plátně, 42x34 cm. Signováno vpravo dole Sanchez. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 04.08.2020 20:11:04

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč