Sancho - Fallen

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vpravo dole Sancho. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: Odjakživa sa venoval kresleniu a maľovaniu takže jeho celoživotná záľuba prirodzene prerástla do profesionálnej tvorby. Venuje sa predovšetkým olejomaľbe ale nevyhýba sa ani maˇbe akrylom a rôznym kombinovaným technikám. Na konte má približne 800 malieb a vystavuje doma aj v zahraničí,navštevuje medzinárodné sympoziá , venuje sa ilustráciam do knižiek a časopisov, návrhmi na obaly hudobných nosičov.
Jeho tvorba by sa dala definovať ako surealisticka, temno magická, fantazmagorická, morbídna aj romantická s psychologickým a sociálnym podtextom. Svojim osobitým prístupom otvára fantazijný svet bez vytýčených hraníc.

Sancho
85006. Fallen
Dražba ukončena:26.10.2022 21:33:51
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč