Sára Saudková - Dopis Petru Pavliňákovi

Tisk, rukopis a kombinovaná technika, 35x100 cm, signová a datováno v dopise, rám, zaskleno.

o autorovi: 1967
Fotografka. Studovala na VŠE v Praze. Fotografuje od r. 1999, pracovala jako asistentka Jana Saudka. Věnuje se výhradně volné tvorbě – aranžované fotografii, preferuje černobílou fotografii.

12378. Dopis Petru Pavliňákovi
Dražba ukončena:20.09.2017 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 30.06.2017 0:54:16 849