Sára Saudková - Mateřství

Fotografie, 22x28 cm, signováno vlevo dole Sára Saudková, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1967
Fotografka. Studovala na VŠE v Praze. Fotografuje od r. 1999, pracovala jako asistentka Jana Saudka. Věnuje se výhradně volné tvorbě – aranžované fotografii, preferuje černobílou fotografii.

9454. Mateřství
Dražba ukončena:12.04.2017 23:11:22
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:4 900 Kč