Šárka Hrouzková - Pod hladinou

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x50 cm. Signováno vlevo dole Hrouzková. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1954
Výtvarnice. Studovala FF UP v Olomouci, obor výtvarná teorie a výchova. Působila jako pedagog na Ostravsku, od r. 2000 členka soukromého Výtvarného studia v Dolním Újezdě u Litomyšle, kde se věnuje práci s výtvarně nadanými dětmi a mládeží. Je členkou Unie výtvarných umělců pardubického regionu a Klubu Konkretistů (KK3).

Šárka Hrouzková
63313. Pod hladinou
Dražba ukončena:08.08.2021 20:30:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč