Schön and Co. Dresden - Figurální hodiny

Keramika, 41 cm. Značeno: Schön and Co. Dresden.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Schön and Co. Dresden
53206. Figurální hodiny
Dražba ukončena:09.12.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč