Schön and Co. Dresden

53206. Figurální hodiny

popis: Keramika, 41 cm. Značeno: Schön and Co. Dresden.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 11 dnů, 4 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 100 Kč