Kolorovaný dřevoryt, 13x16 cm. Nesignováno. Datováno 1574. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen, papír mírně poškozen.
o autorovi: 1488 – 1552 Německý humanistický učenec, teolog a kosmograf.