Sebastian Münster

52257. Veduta Prahy

popis: Kolorovaný dřevoryt, 13x16 cm. Nesignováno. Datováno 1574. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.11.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč