Dřevořez, 16x19 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Papír poškozen.
Pozn.: Z knihy Cosmographia. Vytiskl Heinrich Petri Vasileji.
Nejdelší strana: 19 cm
o autorovi: 1488 – 1552 Německý humanistický učenec, teolog a kosmograf.