Sebastian Münster - Veduta Prahy z roku 1574

Dřevořez, 16x19 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Papír poškozen.

Pozn.: Z knihy Cosmographia. Vytiskl Heinrich Petri Vasileji.

Nejdelší strana: 19 cm

o autorovi: 1488 – 1552
Německý humanistický učenec, teolog a kosmograf.

73522. Veduta Prahy z roku 1574
Dražba ukončena:16.03.2022 22:01:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč