Šedivý - Krajina se stromy

Olej na kartonu, 31x43 cm. Signováno vpravo nahoře Šedivý 11. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Šedivý
25163. Krajina se stromy
Dražba ukončena:29.11.2018 18:15:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč