Sedláček, Černý, E. Fejk, Petr - Soubor 11 prací

Různé techniky, rozměry od 17x22 do 35x50 cm. Signovány. Rámovány.

Pozn.: Některé poškozeny, některé zaskleny.

Sedláček, Černý, E. Fejk, Petr
305151. Soubor 11 prací
Dražba ukončena:11.06.2020 20:02:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč