Sedláček - Chaloupka u rybníka

Olej na kartonu, 25x50 cm, signováno vlevo dole Sedláček 1936, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

16626. Chaloupka u rybníka
Dražba ukončena:28.02.2018 19:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč