Sedláček - Konvolut 3 prací

Oleje na kartonu, všechny 25x60 cm. Signovány vpravo dole Sedláček. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

69241. Konvolut 3 prací
Dražba ukončena:21.11.2021 21:32:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč