Sedláček - Na lukách

Olej na kartonu, 35x51 cm. Signováno vpravo dole Sedláček. Rámováno.

308672. Na lukách
Dražba ukončena:17.05.2021 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč