Sedláček - Soubor 3 prací

Oleje na kartonu, 25x60 cm. Signovány vpravo dole Sedláček. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

303333. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:24.01.2020 20:06:24
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč