Seidl - Voják - Solnohrad

Olej na kartonu, 40x33 cm. Signováno vpravo dole Seidl 1915. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

Seidl
27000. Voják - Solnohrad
Dražba ukončena:30.01.2019 18:20:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč