Bohumil Sekanina - Zátiší

Olej na kartonu, 50x70 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923 - 1994
Narodil se ve Vanovicích u Blanska. Studoval Univerzitu Palackého v Olomouci. Účastnil se výstav převážně na Moravě. Je uveden ve Slovníku českých a slovenských výtvarných umělců 1950-2004.

306834. Zátiší
Dražba ukončena:06.12.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč