Sergej Alexandrovič Mako - Pastevec

Olej na plátně, 82x150 cm, signováno vpravo dole, rám.

1301. Pastevec
Dražba ukončena:24.09.2014 19:39:48
Vyvolávací cena:15 000 Kč
vydraženo za:43 000 Kč