Sergej Alexandrovič Mako - Jednotky v Senegalu

Olej na kartonu, 33x39 cm. Signováno vpravo dole S. Mako 1914. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1953
Původem ruský malíř.

35192. Jednotky v Senegalu
Dražba ukončena:25.09.2019 21:39:09
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč