Serži - Maňaskova porota

Olej na kartonu, 80x52 cm. Signováno vlevo dole Serži. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

54807. Maňaskova porota
Dražba ukončena:28.01.2021 19:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč