S.G. Maran - 2 akvarely s městským motivem

Oba 40x26 cm, signováno vpravo dole S. G. Maran, rámovány, paspartovány, zaskleny.

1886, Brno - 1983
Grafik a malíř, který se zaměřoval na pražské motivy. Věnoval se krajinomalbě.

Pozn.: Rámy poškozeny. Pasparty zaprášeny.

2470. 2 akvarely s městským motivem
Dražba ukončena:27.05.2015 22:16:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč