S.G. Maran - Malostranské náměstí s kostelem Sv.Mikuláše

Nejdelší strana: 85 cm

Olej na plátně, 70x52 cm. Signováno vpravo dole S.G.Maran. Rám. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny, v místě malé protržení.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

154474. Malostranské náměstí s kostelem Sv.Mikuláše
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč