S.G. Maran - Stařec s holí

Olej na plátně, 60x49 cm. Signováno vpravo dole S.G. Maran. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

66949. Stařec s holí
Dražba ukončena:03.10.2021 21:24:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč