Šidlovský - Lesní říčka

Olej na překližce, 46x26 cm. Signováno vpravo dole Šidlovský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Šidlovský
306495. Lesní říčka
Dražba ukončena:02.11.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč