signatura nečitelná - Mořský útes s racky

Olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno v kvalitním rámu, signováno nečitelně vpravo dole. Vzadu nápis: Černé moře - Bulharsko - Varna - 1960.

signatura nečitelná
136. Mořský útes s racky
Dražba ukončena:08.01.2013 22:50:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč