signatura  nečitelná - Hotel Continental Brno

Olej na sololitu, 75x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

signatura nečitelná
49160. Hotel Continental Brno
Dražba ukončena:30.09.2020 20:42:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč