signatura nečitelná

49160. Hotel Continental Brno

popis: Olej na sololitu, 75x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

dražba ukončena: 30.09.2020 20:42:18

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 000 Kč