signatura  nečitelná - Kočička

Lept, 24x21 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen.

signatura nečitelná
10756. Kočička
Dražba ukončena:01.06.2017 19:44:05
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:3 400 Kč