signatura  nečitelná - Kytice

Olej na překližce, 53x43 cm, signováno vlevo dole nečitelně, rám.

signatura nečitelná
12107. Kytice
Dražba ukončena:29.06.2017 21:53:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč