signatura  nečitelná - Letní večer

Olej na dřevě, 21x26 cm, mongoramováno vpravo dole nečitelně, datováno 1907, rám.

signatura nečitelná
10590. Letní večer
Dražba ukončena:31.05.2017 21:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč