signatura  nečitelná - Na zdraví

Olej na plátně, 43x38 cm, signováno vlevo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
13425. Na zdraví
Dražba ukončena:25.10.2017 18:14:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč