signatura  nečitelná - Párové obrazy - Středomoří

Olej na kartonu, 22x28 cm. Oba signovány vlevo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
301328. Párové obrazy - Středomoří
Dražba ukončena:09.10.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč