signatura nečitelná

43562. Pogled na Dubrovnik

popis: Olej na sololitu. 16x21 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 15 dnů, 10 hodin

konec dražby: 22.04.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 15.03.2020 19:44:05 1011