signatura  nečitelná - Přívoz u Podbaby

Olej na plátně, 38x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. R. 1957. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
17149. Přívoz u Podbaby
Dražba ukončena:28.03.2018 18:32:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 20.03.2018 10:03:20 3428