signatura  nečitelná - Řeka v údolí

Olej na kartonu, 43x52 cm, signováno vlevo dole nečitelně, datováno 36, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
10827. Řeka v údolí
Dražba ukončena:01.06.2017 20:31:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 400 Kč