signatura nečitelná

305734. Remízek u cesty

popis: Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 04.08.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 30.07.2020 10:37:34 5135