signatura  nečitelná - Rybolov VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 100x120 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
56361. Rybolov VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:25.02.2021 22:50:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč