signatura  nečitelná - Soubor 4 aktů

3x monotyp, 1x kombinovaná technika, rozměry: 53x41 cm, 44x52 cm, 53x35 cm a 55x40 cm, signatura vpravo dole nečitelní 1971, rámovány, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: 1x poškozeno.

signatura nečitelná
13186. Soubor 4 aktů
Dražba ukončena:12.10.2017 19:46:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (12.10.2017 18:42:20) 2221
600 Kč 23.09.2017 16:53:28 831