3x monotyp, 1x kombinovaná technika, rozměry: 53x41 cm, 44x52 cm, 53x35 cm a 55x40 cm, signatura vpravo dole nečitelní 1971, rámovány, paspartovány, zaskleny. Pozn.: 1x poškozeno.