signatura  nečitelná - Vzrostlé stromy u vody

Olej na plátně. 35x75 cm. Signováno vpravo dole nečitelně, datováno 1907. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
39997. Vzrostlé stromy u vody
Dražba ukončena:30.01.2020 19:08:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:4 800 Kč