signatura  nečitelná - Zámecký interiér

Kresba, 35x44 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
12153. Zámecký interiér
Dražba ukončena:29.06.2017 22:47:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč