signatura nečitelná

12153. Zámecký interiér

popis: Kresba, 35x44 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:47:31

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 700 Kč