signatura  nečitelná - Zátiší s květinou a ovocem

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x48 cm. Signováno vpravo nahoře nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

signatura nečitelná
46526. Zátiší s květinou a ovocem
Dražba ukončena:25.06.2020 21:09:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 400 Kč