signatura  nečitelná - Žena se džbánem

Olej na plátně, 38x46 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
48628. Žena se džbánem
Dražba ukončena:27.08.2020 19:46:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč